Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "1308"

Akce HD Přijímač AB CryptoBox 450 Skylink ICE VÝMĚNA + Karta jen 2290,- Kč

Přijímač Skylink ICE + AB CryptoBox 450 HD
obrazek 12.png

Pro zákazníky CS Link 

CENA (vč. DPH)

2449,- Kč

Z důvodu postupného ukončování stávajícího dekódovacího systému Cryptoworks a vzhledem k absenci HDTV programů v nabídce CS Linku je nyní možné tuto kartu vyměnit za novou kartu Skylink za zvýhodněnou cenu 600 Kč

Pro zákazníky Skylink

Karta Skylink Výměna vám pojede i bez registrace a to přesně 19 dní od vložení do přístroje, poté je nutná registrace karty. Registrovaný zákazník Skylinku s kartou CryptoWorks, který si zakoupí kartu Skylink VÝMĚNA v ceně 600 Kč.

.

Pro koho je karta VÝMĚNA určena

Nová karta Skylink výměna je určená zákazníkům Skylink a CS Link, kteří si zakoupili nebo plánují zakoupit nový satelitní přijímač s dekodérem/modulem IRDETO, ale vlastní kartu CryptoWorks, kterou nelze v novém přijímači používat. Jedná se tedy o výměnu původní karty CryptoWorks za novou univerzální kartu IRDETO/CryptoWorks ICE, která funguje jak v nových dekodérech IRDETO tak v původních dekodérech CryptoWorks. Po registraci karty Skylink ICE VÝMĚNA dojde automaticky k deaktivaci původní karty CryptoWorks. Programy původní karty, včetné placených budou převedeny na novou kartu VÝMĚNA. Uživatel tak o žádné programy nepříjde. Karta Skylink VÝMĚNA je určena výhradně pro již registrované zákazníky Skylink a CS Link s kartou CryptoWorks.

Výměna se týká karet CryptoWorks od CS Linku a karet Skylink se sériovým číslem začínajícím 0000285....., 03436........., 01976.........Kartu výměna zatím důrazně nedoporučuji do těchto typů přijímačů a nemůžu garantovat funkčnost.

- Ferguson 7900, Opticum Multiroom, Opticum Multiview, Optibox Crypton, Opticum 7300
Pro tyto přijímače zatím není připraven nový firmware, který zaručuje bezproblémovou funkčnost. Až bude připraven, tak Vás budeme informovat.
 
Satlink WS-6908
Při vyhledávání signálu používám tento přístroj 
antivirus.png
316920e4d1c7c6bdaf6e12284c1b7836.jpg
Multischalter 12.png

Multipřepínače pro 1 družici až 12 účastníků

1-satelitní (4-polaritní) samostatné multipřepínače s integrovaným napájecím zdrojem jsou navrženy pro distribuci pozemních a satelitních signálů ze 1 satelitní pozice. Nabízíme modely s 4 až 28 výstupy. Multipřepínače jsou kompatibilní se všemi satelitními přijímači, jsou vhodné pro příjem analogových i digitálních signálů.


Přednosti multipřepínačů řady Profi Class


  • vstupní atenuátory na všech vstupech
  • možnost použití Quad LNB
  • volba aktivního / pasivního zpracování pozemního pásma
  • napětí 12V pro pozemní předzesilovač
  • rozšířený rozsah provozních teplot
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one