Skylink výměna + Mascom MC2200HDCI USB
02_Mascom_MC_2200_HDCI_USB_predek-132923490143765.jpg
Z důvodu postupného ukončování stávajícího dekódovacího systému Cryptoworks a vzhledem k absenci HDTV programů v nabídce CS Linku je nyní možné tuto kartu vyměnit za novou kartu Skylink za zvýhodněnou cenu 600 Kč

Jako Bonus za včasnou výměnu získáte zdarma na 2 měsíce balíček všech programů z nabídky Skylink, mimo Hustler a Man-X. Jedná se celkem o 75 programů v SD i v HD kvalitě! Běžná cena tohoto balíčku na 2 měsíce je cca 2000 Kč! Doporučujeme proto využít této akční nabídky.

Karta Skylink Výměna vám pojede i bez registrace a to přesně 19 dní od vložení do přístroje, poté je nutná registrace karty.

Pro koho je karta VÝMĚNA určena

Nová karta Skylink výměna je určená zákazníkům Skylink a CS Link, kteří si zakoupili nebo plánují zakoupit nový satelitní přijímač s dekodérem/modulem IRDETO, ale vlastní kartu CryptoWorks, kterou nelze v novém přijímači používat. Jedná se tedy o výměnu původní karty CryptoWorks za novou univerzální kartu IRDETO/CryptoWorks ICE, která funguje jak v nových dekodérech IRDETO tak v původních dekodérech CryptoWorks. Po registraci karty Skylink ICE VÝMĚNA dojde automaticky k deaktivaci původní karty CryptoWorks. Programy původní karty, včetné placených budou převedeny na novou kartu VÝMĚNA. Uživatel tak o žádné programy nepříjde. Karta Skylink VÝMĚNA je určena výhradně pro již registrované zákazníky Skylink a CS Link s kartou CryptoWorks.

Výměna se týká karet CryptoWorks od CS Linku a karet Skylink se sériovým číslem
začínajícím 0000285....., 03436........., 01976.........
Do vyprodání zásob


CENA (vč. DPH) 2770,- Kč
Satlink WS-6908
Při vyhledávání signálu používám tento přístroj 
antivirus.png
316920e4d1c7c6bdaf6e12284c1b7836.jpg
Multischalter 12.png

Multipřepínače pro 1 družici až 12 účastníků

1-satelitní (4-polaritní) samostatné multipřepínače s integrovaným napájecím zdrojem jsou navrženy pro distribuci pozemních a satelitních signálů ze 1 satelitní pozice. Nabízíme modely s 4 až 28 výstupy. Multipřepínače jsou kompatibilní se všemi satelitními přijímači, jsou vhodné pro příjem analogových i digitálních signálů.


Přednosti multipřepínačů řady Profi Class


  • vstupní atenuátory na všech vstupech
  • možnost použití Quad LNB
  • volba aktivního / pasivního zpracování pozemního pásma
  • napětí 12V pro pozemní předzesilovač
  • rozšířený rozsah provozních teplot
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one